Jdi na obsah Jdi na menu
 


Superžena

20. 2. 2007
Superžena

 Superžena

Joanna Thomasová šokuje svět svým tělem. Již od dětství pracuje na svých svalech, dokonce se stala i nejmladší vítězkou světové soutěže amatérů v kulturistice...

Žena extra třídy nás vezme na vzrušující výlet do napumpovaného světa ženské kulturistiky. Joanna Thomas, svými příznivci zvaná též Buvolice Barbie, je nejmladší ženou v historii, která se profesionálně věnuje sportu, v němž sice na amatérské úrovni soutěží více než 10 000 žen, skutečné ocenění však získávají jen dvě či tři nejšpičkovější profesionálky.

Konkurence je silná a my budeme svědky nebezpečné hry, do které se Joanna nutí, aby dosáhla svého snu z dětství - být korunována jako Miss Olympia, což je v kulturistice ta nejlákavější cena. Absolvujeme s ní namáhavý a krutý trénink, dehydrataci a hladovku s cílem dostat se do soutěžní kondice. Nahlédneme i do zákulisí, kde budeme mít jedinečnou příležitost zakusit napětí a křehkou sebedůvěru těchto žen ve chvíli, kdy se setkají tváří v tvář se svými soupeřkami.

Žena extra třídy šokuje ženskými svaly, jaké většina z diváků dosud neviděla. Odhalí však i propastný rozdíl mezi všeobecnou představou o ženské kulturistice jako zdravém sportu a její krutou realitou. Tento hluboce lidský a velmi osobní příběh však zároveň ukazuje, co ženu vede k tomu, aby své tělo změnila do až extrému, kdy je silnější a svalnatější, než většina mužů. Jakmile se však divák dostane za Joannin vnější vzhled, spatří v ní neklidnou osobu, která pro splnění svého snu dělá vše, co může.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář